Príspevkov: 2

Po základnej časti

Príspevky

27. 9. 2016

Najrýchlejší prvý gól sezóny - 3:02 František Šinaľ  (1. zápas 1. Kola jeseň 2016 Kung-Pao SQUAD – Holoflojtoši)

Najrýchlejší prvý hetrik sezóny –  9 minút-37sekúnd: František Šinaľ  (1.zápas 1. Kola jeseň 2016 Kung-Pao SQUAD – Holoflojtoši)

Najrýchlejší prvý gól zápasu – 20 sekúnd (zápas 6. kola jeseň 2016 René team – Crows, hráč Peter Rusnák).

Najkratší čas pre dosiahnutie hetriku od začiatku zápasu - 7 minút-30 sekúnd Peter Rusnák (zápas 6. Kola jeseň 2016, René team - Crows)

Najkratší čas pre dosiahnutie hetriku od strelenia 1 gólu – 9 sekúnd Lukáš Ondeček (zápas 7.kola jeseň 2016, IUVENTA – Crows)

Najviac gólov v zápase - 4 Peter Rusnák (zápas 2. Kola jeseň 2016 Crows – IUVENTA)

Najväčší počet tímov v lige – 5 aktívnych tímov Sezóna 2016/2017 + celok U15

Najviac gólov v 1 tretine (hráč) – 3 góly Lukáš Ondeček (zápas 7. Kola jeseň 2016 IUVENTA - Crows)

Najviac gólov v 1 tretine (celovo) – 9 góly (zápas 2. Kola jeseň 2016 Crows - IUVENTA 3 tretina)

Najviac inkasovaných gólov v 1 tretine (tím) – Crows 5 gólov (3 tretina zápasu 2 Kola jeseň 2016 Crows – IUVENTA).

Najviac inkasovaných gólov zápas – 9 gólov René team (zápas 6 kola jeseň 2016 René team – Crows, zápas skončil 2:9)

Najviac strelených gólov t 1 zápase (tím) – Crows 9 gólov (zápas 6 kola jeseň 2016 René team – Crows, zápas skončil 2:9

Najviac gólov v jednom zápase - 12 gólov - Crows aj IUVENTA (zápas 2 kola jeseň 2016 Crows –IUVENTA zápas skončil 6:6)

Najdlhší čas bez vylúčenia v lige ... 163 minút 26 sekúnd ... (od posledného vylúčenia v 4 kole v 1 minúte a 25 sekunde po koniec 8 kola 1 zápas U15 – René team).

1 tresné strieľanie v sezóne- 151minút 48 sekúnd do 1 trestného strieľania (bolo využité (zápas 3 kola jeseň 2016 Holoflojtoši – Crows strieľanie prebehlo v 1 min. 48 sek. A bolo využité hráčom Peter Rusnák.)