Po základnej časti

Príspevky

Rekordy počas základnej časti

23. 4. 2017

Najrýchlejší prvý gól sezóny - 3:02 František Šinaľ  (1. zápas 1. Kola jeseň 2016 Kung-Pao SQUAD – Holoflojtoši)

Najrýchlejší prvý hetrik sezóny –  9 minút-0 sekúnd: Tomáš Hric  (2.zápas 1. Kola jar 2022 Gr Pu Pu – CROWS)

Najrýchlejší prvý gól zápasu – 20 sekúnd (zápas 6. kola jeseň 2016 René team – Crows, hráč Peter Rusnák).

Najkratší čas pre dosiahnutie hetriku od začiatku zápasu - 7 minút-30 sekúnd Peter Rusnák (zápas 6. Kola jeseň 2016, René team - Crows)

Najkratší čas pre dosiahnutie hetriku od strelenia 1 gólu – 9 sekúnd Lukáš Ondeček (zápas 7.kola jeseň 2016, IUVENTA – Crows)

Najviac gólov v zápase (hráč) - 7 - Martin Varga /For Tím  (zápas 8. Kola Jar 2023 For Tím – HC Cyril Paplón)

Najväčší počet tímov v lige – 5 aktívnych tímov Sezóna 2016/2017 + celok U15

Najviac gólov v 1 tretine (hráč) – 5 gólov Dominik Jusko (zápas 10. Kola jeseň 2022 Iuventa - Crows)

Najviac gólov v 1 tretine (celovo) – 9 góly (zápas 2. Kola jeseň 2016 Crows - IUVENTA 3 tretina)

Najviac inkasovaných gólov v 1 tretine (tím) – Grr Pu Pu 9 gólov (2 tretina zápasu 5 Kola Jar 2022 Grr Pu Pu – For Tím).

Najviac inkasovaných gólov zápas – 13 gólov Grr Pu Pu (zápas 5 kola Jar 2022 Grr Pu Pu – For Tím, zápas skončil 4:13)

Najviac strelených gólov v 1 zápase (tím) – For Tím 13 gólov (zápas 5 kola Jar 2022 Grr Pu Pu – For Tím, zápas skončil 4:13

Najviac gólov v jednom zápase - 20 gólov - Iuventa vs. HC Cyril Paplón (zápas 3 kola Jar 2023, zápas skončil 7:13)

Najdlhší čas bez vylúčenia v lige 163 minút 26 sekúnd ... (od posledného vylúčenia v 4 kole v 1 minúte a 25 sekunde po koniec 8 kola 1 zápas U15 – René team).

1 tresné strieľanie v sezóne 4 minúty 38 sekúnd do 1 trestného strieľania (bolo nevyužité (zápas 1 kola Jar 2022, Iuventa – U15 strieľanie prebehlo v 4 min. 38 sek. A bolo nevyužité hráčom Marek Lukáček.)

Rekordy po základnej časti

21. 3. 2017

Najväčší počet hetrikov po základnej časti – Lukáš Ondeček (IUVENTA), Peter Rusnák (Crows) a Adam Prokopovič (For Tím) - 4 hetriky.

Najmenej vylučovaný tím po základnej časti – Kung-Pao SQUAD 2016/2017 a Iuventa 2022 ( nula)

Najviac vylučovaný tím po základnej časti – Holoflojtoši (4) 2016/2017

Najviac trestných minút po základnej časti (tím) – Daniel Čupa (Holoflojtoši) 7 minút 2016/2017

Najviac vylúčení hráč po základnej časti – Daniel Čupa (Holoflojtoši), Miroslav Niščák (IUVENTA), Lukáš Budinský (Gypsy Kings) a Marek Potocký (For Tím) zhodne po 2 vylúčenia.

Hráč najdlhšie bez bodu po základnej časti – 120 minút Peter Baláž (Holoflojtoši)

Tím najdlhšie bez gólu  po základnej časti – Holoflojtoši (15 min. 16 sek.) 2016/2017

Najviac odohraných zápasov v základnej časti (hráč) – František Baláž (Crows) 17 Zápasov (2 sezóny)

Najviac gólov po základnej časti (tím) – Crows 68 gólov (2023)

Najviac víťazstiev základnej časti tím – IUVENTA 2 krát

Najviac víťazstiev základnej časti( hráč) – Lukáš Ondeček, Dominik Spišák, Marek Lukáček, Miroslav Niščák, Jakub Grohoľ - po 2x (2016/2017 - 2022)

Najväčší strelec základnej časti – Lukáš Ondeček (IUVENTA) 41 gólov (3 sezóny - 17 bodovaných zápasov)

Najviac inkasovaných gólov pre tím v Sezóne – Grr Pu Pu 61 gólov

Najviac zápasov bez prehry (straty bodu) – IUVENTA 14 zápasov

Najviac zápasov bez prehry celkovo za sebou (+ aj play off)- IUVENTA 18 Zápasov 2016/2017 až 2022 (2 sez.)

Najviac výhier bez straty bodu za sebou základná časť  - IUVENTA 11

Najviac remíz po základnej časti – Crows 2 remízy

Najviac bodov po základnej časti – IUVENTA – 28 bodov 2016/2017

Najmenej bodov po základnej časti – For Tím sezóna 2023

Najmenší počet tímov v lige – 5 aktívnych tímov (6 ale U15 sa nepočíta ako tím v kategórií)

Najviac odohraných zápasov v lige v základnej časti (hráč) - Dominik Jusko - Crows - 3 sezóny - odohratých 27 zápasov